İnternet sitenin içine yükle: Man or Monster on Your Website

Kodu Güncelle

* Dil değişikliği sadece bazı oyunlar için geçerlidir.

Man or Monster

Canavar avcıları bu destansı açmazda insan yiyenlerle karşılaşır!

Dünyanın en güzel şehirlerinden bazılarını ziyaret et ve onları canavar istilasına karşı güçlü silah çeşitleri ile yapılan savunmada yardımcı ol - veya canavar rolünü oynayarak insanlara besin zincirinin en üstünde kimin olduğunu göster.

İnsan olarak oyna: dünyada yaşayan insanların bu tehlikeli günlerde bir kahramana ihtiyaçları var ve canavar avı da senin uzmanlık alanında. Sırtına jet-pack takarak uçabildiğin ve canavarla yüz yüze gelebildiğin sürece hiçbir canavar çok büyük değil - ve hatta en sert düşman canavarlar bile sahip olduğun tankları, helikopterleri, tarot ve diğer savunma silahlarını göz ardı edemez. Sivillerin hayatını koru zarar ve gören bina sayısını azaltarak nakit kazan.

Canavar olarak oyna: Tepinerek Amsterdam'dan Tokyo'ya ateş saçarak, insanları yiyerek ve genel olarak canavarlar en iyi ne yaparsa onu yaparak ilerle, etrafa hasar ver, kargaşa yarat! Binaları ve düşman birliklerini ortadan kaldır, hazineleri topla ve insanların şehirlerini ortadan kaldırarak mümkün olduğunca fazla nakit kazan. İnsanların tankı olabilir - ancak ufak bir tank senin kuyruk vuruşlarına, toksik zehirlerine ve örümcek kölelerine nasıl karşı durabilir ki?

Sen bir insan mısın yoksa canavar mı? Şimdi oyna ve kararını ver!

Miniclip.com'da Oyunlar - Man or Monster Man or Monster

Bir insan mısın yoksa canavar mı?

Play this free game now!

Reklam

Haber bülteni

Ağ yöneticisinden en son haberleri doğrudan al. Sadece aşağıda kaydını yaptır!