Zamieść grę Bow Master Japan w swojej witrynie

Aktualizuj kod

* Zmiana języka jest dostępna wyłącznie w niektórych grach.

[game id="3694"]

Zainstaluj i aktywuj wtyczkę do WordPressa, a następnie dodaj shortcode do posta lub strony, a gra Bow Master Japan pojawi się w twojej witrynie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie pomocy wtyczki.

Zainstaluj wtyczkę Games Arcade do WordPressa
Zagraj w grę Bow Japan

Bow Master Japan

W tej kontynuacji głośnego hitu pt. Bow Master, zostajesz przeniesiony do feudalnej Japonii, gdzie masz okazję poznać sekrety sztuki Kyudo - drogi łuku. Tak, jak wszystkie sztuki walki, łucznictwo wymaga wiele ćwiczeń, ale przygotowaliśmy garść porad, które pomogą ci przetrwać.

Po pierwsze: W przypadku ruchomych celów, staraj się przewidzieć drogę celu i mierz tam, gdzie cel ów zmierza, a nie tam, gdzie w danym momencie się znajduje.

Po drugie: W zależności od dystansu od celu, konieczne będzie dostosowanie kąta strzału. Jako, że na tor lotu strzały wpływa grawitacja, w przypadku bardziej oddalonych celów będziesz musiał celować wyżej.

Jeśli będziesz chciał zdobyć maksymalną liczbę punktów, będziesz musiał pamiętać, że celność jest tak samo ważna jak czas, toteż dokładnie celuj i sprawnie wypuszczaj strzały, stawiając czoła coraz trudniejszym wyzwaniom. Poczuj totalny zen podczas treningów w świątynnych ogrodach i zostań największym Mistrzem Łuku w Japonii.

Gry na Miniclip.com – Bow Master Japan Bow Master Japan

Zostań nowym Mistrzem Łuku Japonii.

Play this free game now!

Reklama

Biuletyn

Odbieraj aktualności dla webmasterów bezpośrednio w swojej skrzynce pocztowej. Zapisz się poniżej!

Zaloguj się do Miniclip.com

zamknij szufladę