Reklam
Sıcak Oyunlar
Top 10 Web Games
  1. 1 8 Ball Pool
  2. 2 Agar.io
  3. 3 Tanki Online
  4. 4 Diep.io
  5. 5 Flip Master
  6. 6 ZombsRoyale.io
  7. 7 Iron Snout
  8. 8 Happy Wheels
  9. 9 Basketball Stars
  10. 10 Bubble Trouble
Aksiyon
Çok Oyunculu
Spor
IO
Bulmaca

Reklam

Miniclip'te Oyunlar

Lider çevrimiçi oyun sitesi Miniclip.com'a hoş geldin, burada aksiyon oyunları, spor oyunları, bulmaca oyunları, kızlara özel oyunlar, mobil oyunlar, iPhone oyunları, Android oyunları, Windows Phone oyunları, çocuklara özel oyunlar, flash oyunları ve daha fazlası dâhil olmak üzere çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyunu oynayabilirsin.

Oyuncu Oyunları ve Başarıları

Miniclip'te oyunlar oynayarak yüksek puanlar ve sıralamalar gibi oyun istatistiklerini kendi oyuncu sayfanda derleyebilir ve oyun oynadığın için ödüller alabilirsin. Ayrıca eğlenceli Miniclip oyunlarımızda seni temsil etmesi için kostüm ve aksesuarlarla kendi Miniclip avatarınızı yaratabilirsin. Tek oyunculu oyunlar oynayabilir veya dünyanın her yerindeki diğer oyuncularla ileri düzeyde, büyük çok oyunculu oyunlar oynayabilirsin.

Eğlenceye Katıl

Kayıtlı oyuncuların yararlandığı yüksek puanlar, kendi avatarın, istatistikler, ödüller ve daha fazlası gibi tüm avantajlardan yararlanabilmek için ücretsiz olarak kaydol.

Çevrimiçi Hareket halindeyken Mobil Oyunlar oyna!

Mobil oyunların belirli sürümlerini bir cep telefonu edinmene gerek kalmaksızın doğrudan Miniclip.com'da ücretsiz ve çevrimiçi olarak oynayabilirsin. Cep telefonun varsa, oyunları Miniclip'te ücretsiz olarak deneyebilir ve iPhone, Android veya Windows Phone telefonuna indirerek hareket halinde oynayabilirsin.