Embed Man or Monster on Your Website

Update Code

* Changing language is only available in some games.

[game id="4062"]

Install and activate the WordPress plugin, then add the shortcode to a blog post or page, and Man or Monster will appear on your WordPress site.

More info is available on the plugin support page.

Install WordPress Games Arcade Plugin Now
Play ManOrMonster

Man or Monster

Canavar avcıları bu destansı açmazda insan yiyenlerle karşılaşır!

Dünyanın en güzel şehirlerinden bazılarını ziyaret et ve onları canavar istilasına karşı güçlü silah çeşitleri ile yapılan savunmada yardımcı ol - veya canavar rolünü oynayarak insanlara besin zincirinin en üstünde kimin olduğunu göster.

İnsan olarak oyna: dünyada yaşayan insanların bu tehlikeli günlerde bir kahramana ihtiyaçları var ve canavar avı da senin uzmanlık alanında. Sırtına jet-pack takarak uçabildiğin ve canavarla yüz yüze gelebildiğin sürece hiçbir canavar çok büyük değil - ve hatta en sert düşman canavarlar bile sahip olduğun tankları, helikopterleri, tarot ve diğer savunma silahlarını göz ardı edemez. Sivillerin hayatını koru zarar ve gören bina sayısını azaltarak nakit kazan.

Canavar olarak oyna: Tepinerek Amsterdam'dan Tokyo'ya ateş saçarak, insanları yiyerek ve genel olarak canavarlar en iyi ne yaparsa onu yaparak ilerle, etrafa hasar ver, kargaşa yarat! Binaları ve düşman birliklerini ortadan kaldır, hazineleri topla ve insanların şehirlerini ortadan kaldırarak mümkün olduğunca fazla nakit kazan. İnsanların tankı olabilir - ancak ufak bir tank senin kuyruk vuruşlarına, toksik zehirlerine ve örümcek kölelerine nasıl karşı durabilir ki?

Sen bir insan mısın yoksa canavar mı? Şimdi oyna ve kararını ver!

Games at Miniclip.com - Man or Monster Man or Monster

Bir insan mısın yoksa canavar mı?

Play this free game now!

Advertisement

Newsletter

Get the latest webmaster news direct to your email inbox. Just sign up below!

Login to Miniclip.com

close drawer