Embed Free Running 2 on Your Website

Update Code

* Changing language is only available in some games.

[game id="3798"]

Install and activate the WordPress plugin, then add the shortcode to a blog post or page, and Free Running 2 will appear on your WordPress site.

More info is available on the plugin support page.

Install WordPress Games Arcade Plugin Now
Play Free Running2

Free Running 2

Free Running 2 çok tutulan parkur oyunumuzun devamı olup inanılmaz 3D grafiklere, yeni hareketlere, daha fazla oyun modlarına ve zorlayıcı etaplara sahip. Bilgisayarının başından kalkmadan Sébastien Foucan ve David Belle gibi ustalık gerektiren atletizm hareketlerini yap ve parkur koşucusunun cesaretine sahip ol.

Yepyeni ve zorlayıcı şehir ortamında serbest koşu yap ve önüne çıkan tüm engelleri aş. Yer çekimine karşı koy ve bu hızlı tempo aksiyon oyununda sanal canlarını, kol ve bacaklarını riske at. Duvarlarından üzerinden atla, tutun ve tırman - ve hata takla ve parendeler at, kameralara poz vererek en üst düzeyde puan topla.

Unutma, saate karşı yarışıyorsun ve gözün süre bonuslarında olsun; elinden gelenin en iyisini yaparak süre bitmeden parkurun sonuna ulaş!

Games at Miniclip.com - Free Running 2 Free Running 2

Serbest Koşu 2, inanılmaz 3D grafikler, yeni hareketler, oyun modları ve zor görevleri ile çok tutulan parkur oyunu Free Running'in devamı.

Play this free game now!

Advertisement

Newsletter

Get the latest webmaster news direct to your email inbox. Just sign up below!

Login to Miniclip.com

close drawer