Embed Free Running 2 on Your Website

Update Code

* Changing language is only available in some games.

[game id="3798"]

Install and activate the WordPress plugin, then add the shortcode to a blog post or page, and Free Running 2 will appear on your WordPress site.

More info is available on the plugin support page.

Install WordPress Games Arcade Plugin Now
Play Free Running2

Free Running 2

Free Running 2 to kontynuacja naszej głośnej gry parkourowej - z oszałamiającą grafiką 3D, nowymi ruchami, nowymi trybami gry oraz wyzwaniami. Dowiedź swej atletycznej sprawności godnej mistrzów parkour, jak Sébastien Foucan i David Belle, bez wstawania od komputera.

Biegnij przez całkowicie nowy zestaw miejskich lokacji i pokonuj przeszkody na swój własny sposób. Rzuć wyzwanie grawitacji i odważ się zaryzykować wirtualne życie i zdrowie w tej pulsującej akcją grze. Skacz, chwytaj się krawędzi, wspinaj się po ścianach, a także wykonuj szokujące salta i przewroty, aby pokazać klasę i uzyskać maksymalną punktację. Pamiętaj, że to walka z czasem - wypatruj premii sekundowych i zrób, co tylko się da, aby dotrzeć do mety zanim licznik dobije do zera!

Games at Miniclip.com - Free Running 2 Free Running 2

Free Running 2 to sequel naszej odlotowej gry parkourowej pod tytułem Free Running. Znajdziesz w niej zachwycającą grafikę 3D oraz nowe triki, tryby gry i wyzwania.

Play this free game now!

Advertisement

Newsletter

Get the latest webmaster news direct to your email inbox. Just sign up below!

Login to Miniclip.com

close drawer