Embed Bow Master Japan on Your Website

Update Code

* Changing language is only available in some games.

[game id="3694"]

Install and activate the WordPress plugin, then add the shortcode to a blog post or page, and Bow Master Japan will appear on your WordPress site.

More info is available on the plugin support page.

Install WordPress Games Arcade Plugin Now
Play Bow Japan

Bow Master Japan

W tej kontynuacji głośnego hitu pt. Bow Master, zostajesz przeniesiony do feudalnej Japonii, gdzie masz okazję poznać sekrety sztuki Kyudo - drogi łuku. Tak, jak wszystkie sztuki walki, łucznictwo wymaga wiele ćwiczeń, ale przygotowaliśmy garść porad, które pomogą ci przetrwać.

Po pierwsze: W przypadku ruchomych celów, staraj się przewidzieć drogę celu i mierz tam, gdzie cel ów zmierza, a nie tam, gdzie w danym momencie się znajduje.

Po drugie: W zależności od dystansu od celu, konieczne będzie dostosowanie kąta strzału. Jako, że na tor lotu strzały wpływa grawitacja, w przypadku bardziej oddalonych celów będziesz musiał celować wyżej.

Jeśli będziesz chciał zdobyć maksymalną liczbę punktów, będziesz musiał pamiętać, że celność jest tak samo ważna jak czas, toteż dokładnie celuj i sprawnie wypuszczaj strzały, stawiając czoła coraz trudniejszym wyzwaniom. Poczuj totalny zen podczas treningów w świątynnych ogrodach i zostań największym Mistrzem Łuku w Japonii.

Games at Miniclip.com - Bow Master Japan Bow Master Japan

Zostań nowym Mistrzem Łuku Japonii.

Play this free game now!

Advertisement

Newsletter

Get the latest webmaster news direct to your email inbox. Just sign up below!

Login to Miniclip.com

close drawer