Popularne gry
Top 10 Web Games
  1. 1 8 Ball Pool
  2. 2 Slither.io
  3. 3 Happy Wheels
  4. 4 Tanki Online
  5. 5 Agar.io
  6. 6 Basketball Stars
  7. 7 Soccer Stars Mobile
  8. 8 Wings.io
  9. 9 Soccer Physics
  10. 10 Contract Wars
Gry akcji
Sportowe
Wyścigowe
Akrobacje
Logiczne
Trójwymiarowe
Strzelanki

Reklama

Wieloosobowe

Gry Miniclip

Witamy na Miniclip.com, najpopularniejszej stronie z grami online oferującej niezwykle szeroki wybór darmowych gier internetowych, w tym gier akcji, gier sportowych, łamigłówek, gier dla dziewcząt i dzieci, gier na telefon i iPhone'a, gier na Androida i Windows Phone'a, gier flash i wielu innych.

Gry graczy i osiągnięcia

Na stronie Miniclip możesz gromadzić rankingi i statystyki z gier, na przykład najlepsze wyniki, i przechowywać je w swoim profilu gracza. Możesz także otrzymywać nagrody za grę oraz stworzyć awatar z ubraniami i dodatkami, który będzie twoim wcieleniem w naszych fascynujących grach. Graj w gry jednoosobowe lub bierz udział w zaawansowanych potyczkach z graczami z całego świata.

Przyłącz się do zabawy

Utwórz darmowe konto, aby skorzystać ze wszystkich przywilejów dostępnych dla zarejestrowanych graczy, czyli: archiwum najwyższych wyników, lig, własnego awatara, nagród i wielu, wielu innych.

Graj w gry na telefon za darmo – w Internecie lub w podróży.

Na stronie Miniclip.com możesz grać w wybrane wersje darmowych gier online na telefon, nie mając telefonu. Jeśli go posiadasz, możesz bezpłatnie wypróbować gry, a następnie pobrać je na swojego iPhone'a, Windows Phone'a lub Androida i grać w dowolnym miejscu.

Zaloguj się do Miniclip.com

zamknij szufladę